Vítejte, můžete se přihlásit nebo se zaregistrujte

košík je prázdný
Při nákupu nad 2 900 Kč doprava zdarma!

Filosofie kosmetiky Chris Farrell

 

Hledáte něco mimořádného? Kosmetiku, která zaručuje viditelné zlepšení aktuálního stavu pleti? Kosmetiku, které můžete věřit? Chris Farrell poskytuje celostní kosmetickou péči podle fyziologického  konceptu Chris Farrell.

 

Fyziologická koncepce závisí ve značné míře na vlastní činnosti kůže. Všechny přípravky kosmetiky Chris Farrell obsahují analogické látky, které obsahuje kůže. Vlastní výrobní proces zajišťuje jedinečné postavení produktů Chris Farrell na kosmetickém trhu. Produkty jsou vyráběny bez chemických konzervantů, minerálních olejů a vosků. Chris Farrell má 45 let zkušeností v oblasti vývoje, výroby a použití od začátku ve vlastních rukou. Tato kontinuita je zárukou výjimečné kvality výrobků, které jsou na špičkové úrovni.

 

Kosmetika Chris Farrell je jedna z mála světových kosmetických značek, která je zásadním způsobem účinná v řešení kožních problémů.

 

 

Její motto zní: “Jsou stovky kožních problémů, ale jen jedna zdravá pleť”

 

 

Chris Farrell je německá značka profesionální kosmetiky, která úspěšně působí na celosvětovém trhu více než 45 let. Od počátku její existence je garantem kvality rodina Farrell v čele s paní Chris Farrell.

 

Chris Farrell je zkušenostní kosmetika podle fyziologické koncepce, efektivní, aniž by kůži zatěžovala.

 

 

Každý, kdo nakonec pozná rozdíl,

 

mezi kvalitou a množstvím, 

mezi očekáváním a realitou, 

mezi příslibem a skutečností, 

mezi konsekvencí a kompromisem, 

mezi skutečností a iluzí, 

mezi kvalitní kosmetikou s účinností  a iluzí….

 

 

Proto, nedělejte žádné kompromisy při koupi a použití vaší kosmetiky !

Naše služby

Odběr novinek